Loading... Please wait...
  • Image 1

Lavender

$5.99
Quantity:

Product Description

Organic Lavender has so many uses! You can put it in foods and teas, in your homemade bath products, or just leave it out to enjoy its aroma.

Price is for 1 ounce. Change "quantity" to reflect the number of ounces you'd like.

Find Similar Products by Category


Customers Who Viewed This Product Also Viewed



Newsletter


Connect with us: Facebook Instagram Twitter

{"customer_email":"", "customer_id": "", "product_id":"792", "grand_total": "", "sub_total":"", "shipping_cost": "", "handling_cost": "" }